Kterou měnu zvolit a jak platit?

Základní měna je Kč, avšak počítáme se zákazníky ze Slovenska, kteří mohou přímo zvolit měnu euro (při prohlížení zboží na stránkách obchodu si v modulu Zákazník na pravé straně můžete přepínat mezi měnami Kč a Euro).

Na výběr pak máte dva způsoby placení za zboží:

Dobírkou:

Zaplatíte při dodání zboží pracovníkovi vybrané přepravní služby. Na Slovensku budete platit v Eurech. Přepravní společnosti PPL je možné zaplatit kartou. Výhoda dobírky je rychlejší doručení (nečekáme na platbu), nevýhoda je platba doběrečného (40 Kč, netýká se objednávek nad 5.000 Kč, kdy je poštovné zcela zdarma).

Převodem:

Mezi výhody platby předem na účet patří nižší poštovné (neplatíte doběřečné 40 Kč, netýká se objednávek nad 5.000 Kč, kdy je poštovné zcela zdarma) a odpadá pak platba přepravní službě (kdy je např. u České pošty nutné mít připravenou hotovost). Na základě objednávky získáte veškeré platební podklady. Pokud si objednáte zboží, které je skladem, je odesláno ihned po připsání peněz na náš účet. Převod peněz v rámci ČR trvá maximálně 1 pracovní den, ze Slovenska většinou max. 2 dny.

Zákazníci z ČR i SR mohou při platbě na účet zvolit příslušný bankovní účet tak, aby vždy platili vnitrostátním bankovním převodem a ve své měně. Čísla účtu se zobrazí po dokončení objednávky a nebo jsou vidět na stránce s kontakty.

Na výběr je také možnost bankovního převodu prostřednictvím platební brány THEPAY. Výhodou je prakticky okamžitý převod na náš účet a Vy neplatíte doběrečné a zboží obdržíte rychleji.

 
 

Zákazník

Registrace
Zapomněli jste heslo?

Hledání na e-shopu

Klíčenka (dálkové ovládání) RM18

152 Kč bez DPH
184 Kč s DPH

Klíčenka (dálkové ovládání) RM13

132 Kč bez DPH
160 Kč s DPH