Nastavení alarmu ZDARMA

Našim zákazníkům nabízíme ZDARMA ojedinělou službu nastavení alarmů a detektorů.

Alarmy obsahují návody k nastavení v českém jazyce, jsou koncipovány jako samoinstalační balíčky. Detektory a ovládací prvky v sadách jsou již spárovány. Přídavné detektory, klíčenky je nutné párovat podle návodu k alarmové jednotce.


Pokud si myslíte, že byste alarm sami neuvedli do provozu nebo byste nedokázali spárovat detektory, tak uveďte v poznámce objednávky, o jaké nastavení máte zájem (spárování detektorů, zavedení zón, zadání telefonních čísel do paměti, atd.) a my Vám vše zdarma nastavíme. Vy pak jen do alarmové centrály zasunete SIM kartu, popřípadě připojíte telefonní linku či ethernetový kabel od internetového routeru a alarm bude ihned pracovat. Zadané nastavení si pak samozřejmě můžete libovolně změnit podle vlastních potřeb.


Při zadání požadavku uveďte konkrétní informace, například:
- telefonní čísla, na která má alarm volat
- telefonní čísla, na která má alarm posílat alarmové SMS
- zda chcete spárovat přikoupené detektory
- zda a jak chcete přiřadit detektory do zón
- zda vložit nějaké texty alarmových SMS (pokud to alarm umožňuje), například "poplach v garazi, pozar v kotelne, apod."

Odborné nastavení většinou není nutné u klasických GSM alarmových sad, ale sofistikovanější profesionální systémy už jsou pro laiky poměrně složité. Nastavení a spárování vyžaduje alespoň základní orientaci v zabezpečovací problematice.

 

Pro zákazníky, kteří zakoupili alarm konfigurovatelný pomocí počítače zde máme možnost on-line podpory ve formě přístupu na vzdálenou plochu. Váš počítač musí být připojený k internetu a současně do propojený s alarmovou ústřednou.

Postup spuštění přístupu k vzdálené ploše:

1. Stáhněte si soubor kliknutím na následující ikonu "Program TeamViewer pro dálkovou podporu!", stáhněte a spusťte soubor.

Program TeamViewer pro dálkovou podporu Program TeamViewer pro
dálkovou podporu!

 

2. Sdělte nám telefonicky, přes skype či jinou cestou ID uživatele a heslo. Údaje jsou platné vždy jen pro jedno spojení a po jeho ukončení kteroukoliv ze stran spojení již nebudou platná a na nové spojení musíte opět kliknout na stažený soubor. Doporučujeme jej proto uložit na plochu.

3. Při úspěšném spojení uvidíte jasně průběh akce zobrazením velké ikony Teamviewer na Vaší ploše počítače.

Zákazník

Registrace
Zapomněli jste heslo?

Hledání na e-shopu

Elektrobock Termostat PT32GST

3157 Kč bez DPH
3820 Kč s DPH

Piezosirénka HCM1212X, 12mm, 8-15V DC

15 Kč bez DPH
18 Kč s DPH